Menu Zamknij

Jesień w Miejscu Odrzańskim

Fotograficzna relacja ze spaceru po miejscowości w jesiennej aurze.

Ochotnicza Straż Pożarna w Miejscu Odrzańskim realizuje projekt w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego pn. „Wydarzenia sportowo – rekreacyjne dla zwiększenia aktywności sportowej mieszkańców”. Jednym z działań projektu było szkolenie fotograficzne z elementami wideorejestrowania oraz dziennikarstwa. W trakcie zajęć prowadzone były wykłady oraz zajęcia warsztatowe. Fotograficzne umiejętności rozwijane były między innymi w plenerze. Poniżej krótka fotorelacja z jesiennego spaceru z udziałem uczestników szkolenia. Warto również dodać, że efektem szkolenia było powstanie strony internetowej osp.miejsceodrzanskie.pl.

Zobacz jesień w Miejscu Odrzańskim, zarejestrowaną przez uczestników szkolenia fotograficznego:

 

%d bloggers like this: