Menu Zamknij

Mistrzostwa Polski – Olsztyn 2014

W Olsztynie w dniach od 5 do 7 września odbyły się Młodzieżowe Zawody Sportowo- Pożarnicze. Były to dla nas pierwsze zawody tak wysokiej rangi.

Po całonocnej podróży dotarłyśmy na miejsce, gdzie przywitała nas słoneczna pogoda. Pierwszego dnia odbyły się zawody z ratownictwa wodnego nad jednym z wielu mazurskich jezior. Po zaciętej rywalizacji zajęłyśmy ostatecznie 4 miejsce. Kolejny dzień były to wyczekiwane od kilku miesięcy zawody, po perfekcyjnym przejściu musztry udałyśmy się na sztafetę oraz bojówkę. Niestety mimo wielu przygotować dostałyśmy 10 pkt karnych i ostatecznie uplasowałyśmy się na 7 miejscu. Smutek nie trwał długo, bo już wieczorem w Amfiteatrze miała miejsce prezentacja województw na której zaśpiewałyśmy autorską piosenkę pt. ,, Ogień, woda, straż OSP ”. Ostatniego dnia miała miejsce ceremonia zakończenia zawodów na której dowiedziałyśmy się, że zdobyłyśmy 2 miejsce w musztrze oraz wyróżnienie w prezentacji województwa.  Po spakowaniu i wykwaterowaniu  udałyśmy się na zwiedzanie pięknego miasta jakim jest Olsztyn, by później wyjechać w podróż powrotną, która trwała około 10 godzin.

%d bloggers like this: